PANGEA - The Beatles Revival Band

Tribute to The Beatles

VZKAZY


najdi:
802 příspěvků    <<  61 62

Hanka 5.9.2005 17:56

to Pangea...Hoja tak jsem se ptala Jirky Svátka stli nezná nějaké revivalové soutěže doporučil mi Beatleweek který je poslední týden v srpnu...Smůla :-/ taky je Beatlefest v New Yorku...tam jezdí Backwards...ten bývá na přelomu března a dubna adresy jsou

www.thefestforbeatlesfans.com nebo taky www.beatlefest.com ...do NY

www.cavern-liverpool.co.uk/beatleweek ... do Liverpoolu

Kdyby jste chtěli pokusím se najít další informace ;-)

Jinak k těm notám...tak hudebníci se nemají při vystoupení kam dívat jo...??? ;-) :-D a co takhle fanynky...myslím že by dali cokoliv aby jste se na ně jen letmo podívali ( a nejen ony... ;-) hahaha ) ... ;-) no ale je fakt že roli tady hraje i osvětlení...vidíte nás vůbec...??? :-. hahaha :-)

Naďa 1.9.2005 15:01

Ahoj kluci, Davidovi jsem to říkala kdysi dávno osobně, ale abyste to věděli všichni, tak vaše nové CD se mi vážně líbí. Už se těším, až budete mít další koncert v Šumperku. Mějte se krásně. Zdravím všechny zejména Davida a oba svoje bratrance ;-)

Hanka 27.8.2005 11:55

To Surka...Tak jsem ti je poslala... :-D :-D :-D

Surka 26.8.2005 22:57

Nemohli by jste mi někdo poslat taby na scarborough fair. Předem moc děkuju. :-D

Petra 25.8.2005 10:24

Podle mně jsou Beatles nejlepší i dnes.Dali nový směr hudbě a já osobě je přímo miluju. ;-) ;-) ;-)Proto považuju vaše stránky za super. :-) :-) :-) :-)

Petr 23.8.2005 22:26

To Hanka:
Jet jsem už určitě slyšel, taky jsem si hned říkal, co je to za brutální kopii Sexy Sadie, ale třeba originál nikdy neslyšeli :-)
Tabulatury si děláme sami, za ty roky už nemáme problém s odposloucháním nějakého akordu či sóla (teda pár takových věcí se občas vyskytne, abych nekecal...). Písně od Beatles hrajeme ve stejných tóninách jako jsou nahrány na deskách. Občas je něco kousek mimo (Strawberry Fields Forever, Here Comes The Sun, Revolution...), tak použijeme nejbližší rozumnou tóninu (rozumnou pro kytaru) a taky hodně sledujeme živé koncerty Beatles - no, je pravda, že teď už tolik nekoncertují... ;-) Pro hlasivky je to docela nářez, ale zatím se bráníme transpozici kamkoliv jinam.
Co se týká hráčů klasické hudby (i když to není úplně nejvhodnější termín), viděl jsem jich hodně, kteří hráli svůj repertoár bez not. Je pravda, že patřili spíš k té vyšší třídě :-.. Já sám, když je občas potřeba doprovodit zpěv nebo flétnu (mimo Pangeu) mám před sebou stojan a na něm nějaké ty taháky, ale spíš z toho důvodu, že se mám kam dívat :-D Takže třída nižší ;-)
Rádi bychom se zúčastnili jakékoliv revivalové soutěže, ale někdy mám pocit, že se jí účastníme vlastně pořád... každopádně, kdybys o něčem věděla, dej nám vědět taky ;-)

Hanka 18.8.2005 19:02

To Petr...A víš co nepochopím? Proč se hráči klasické hudby dívají na noty...to patří k jejich image???...vždyť tu skladbu už musí mít dobře nastudovanou,ne?...no uznávám je to možná trochu obtížnější než normálně...nebo hráči v dechovce to je to samé...vždyť kolik hrájí skladeb...no ne tolik aby je neuměli zpaměti...velká záhada civilizace...hahaha...účastnili jste se už nějaké revivalové soutěžě?...myslím že by to nebylo marné fakt...Hoja Hanka :-D

Hanka 15.8.2005 20:24

To Petr---Hoja tak náhodou já mám takový normální moravský jméno Juráková...ach jo mé inkognito navždy ztraceno... ale mě se fakt líbí není tuctový a ani výstřední = pohoda ...no a já myslela že ses naučil hrát na kytaru kvůli muzice hahaha...a kde berete akordy a tabulatury já prošmejdila už kdejaký kout internetové sítě a buďto tam byly chyby nebo to bylo v jiné tónině...znáš Jet australskou skupinu...Are you gonna be my girl...to je fakt nářez...a jejich druhý hit je Look what have you done...no teda když jsem ji slyšela poprvé hned se mi vybavila Saxy Sadie...myslíš že to ví že mají podobný text...já nic nenamítám je to fajn ...fandím jim...

vitek - bicák VKV 10.8.2005 09:15

Ahoj aldo tak jsem zavítal na vaše stránky - a kupodivu sa mi páči. akorát nevim proč jste na foceni pozvali samotného Ringo - to muselo stát peněz jako šlupek vitek :-)) ;-)

Petr - Pangea 9.8.2005 11:03

Hoja, a jak se příjmenuješ ty? :-D ...Hahaha...
Je to opravdový, akorát se to bohužel vyslovuje jinak (nebo bohudík?). Musel jsem se kvůli tomu naučit na kytaru a zpívat.
:-)

Hanka 7.8.2005 19:25

Hoja...ať jsem dumala jak jsem dumala nemohla jsem na to přijít...Petře to je tvoje opravdový přijímení...John...nebo jsi se nachal přejmenovat...vzájmu revivalu...:D hahahaha..jo a taky Zlínu se po vás moooooc stýská dojeďte zase někdy do Golemu....

David - Pangea 1.8.2005 01:12

Veronika: Ahoj Verčo, mail mám pořád stejný - david.ondracek (zavinac) seznam.cz. Jestli jsi psala sem, tak nevím, kde se stala chyba, ale nic mi nepřišlo. Můžeš mi to prosím poslat znovu? Jinak děkujeme za pochvalu stránek! Mých fotek je tu víc než dost. Jenom jsi mě možná nepoznala :-) Těším se na maila.

Aleš H. 29.7.2005 14:56

Kluci, kudy vede cesta? :-D

802 příspěvků    <<  61 62