PANGEA - The Beatles Revival Band

Tribute to The Beatles

VZKAZY


najdi:
802 příspěvků    <<  11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 >>

Hanka 31.8.2006 18:04

hahá Backwards vyráží na turné po ČR ale na Zlín si netroufají...Zlín je nom VÁŠ ;-) :-D :-D :-D

Hanka 31.8.2006 18:03

hahá... Backwards vyráží na turné po ČR ale na Zlín si netroufnou...Zlín je jenom VÁŠ ;-) :-D :-D :-D

Radek Janík 29.8.2006 15:03

Tož chlapi, dojeďte v září na burčák, a vemte třeba jenom ze dvě kytary ;-) ;-) Zvu Vás, a zavřu do sklépka.... :-D

Hanka 28.8.2006 13:08

to Radek Janík...věkový průměr upravím...od -9 měsíců do...no ...co to dá... :-D

já chtěla moooc do Vizovic akorád mi to noženka ani máma zdravotnice nedovolily...to máte tak, když máte karambol na bruslích... :-( zkrátka fyzicky jsem nebyla schopná,, ale psychicky jsem byla tak nabušená, že Beatles hráli v pokojíku na plné pecky celý víkend... ;-) :-D na odpor ze strany vyšší moci jsem částečně úspěšně uplatňovala názor že 'hudba dělá divy...' :-D

nemáte nějaké nové fotky z Holandska..? :-)

Petr - Pangea 28.8.2006 11:37

Ten uličník mi něco připomíná, viď Peťo :-D

Radek Janík 28.8.2006 09:05

Jasně, já jsem si myslel, že to nebude jen tak. Nevadí,n i tak mám bezva vzpomínku. Když jsem viděl, co s lidma dokážete Vy, potažmo hudba, kterou produkujete, byl to divný pocit, ale zárověň respekt k tomu, co tady Beatles zanechali. Věkový průměr od 10-60 let. To se nikdy nikomu nepodaří. Díky za odpověď, a mějte se chlapi!

Jirka - Pangea 28.8.2006 08:46

Petula: vzkazník je tu přece od toho, aby s náma mohli lidičky veřejně psát a podělit se o své dojmy i s ostatníma, takže piš to Pišto :-)

Petula podruhé: To jsou občas takový nárazový akce v určitým regionu, třeba teď jsme měli super 3-akci Zlín-Vizovice-Kopřivnice no a příště bude třeba zase něco v našem domovském Šumperku nebo okolí. Viděl bych to tak podzim/zima až budou plesy ...

Katka: Jó ta sborová akce v Olomouci, to jste si s náma taky pěkně zazpívali, ne? Plánujeme zase Vánoční koncerty na náměstích v Olomouci i Zlíně, tak přijď třeba tam ...

Radek Janík: Díky, ani jsme nečekali, že ta Litovel bude taková monstr-akce a přijde tolik lidí. Ale do zákulisí fanoušky (ani fanynky :-() pouštět nemůžeme, to nám pořadatelé nedovolí a ono by tam někdy ani nebylo k hnutí.
Taky to je otázka ochrany nás a našeho vybavení, jsou tam drahý nástroje, který kdyby je někdo rozbil nebo ukradl, tak to má pořadatel průser, protože podle smlouvy odpovídá za naší bezpečnost, pořádek a ochranu zdraví atd. jsou to sice zdánlivě nepodstatné a zbytečné fráze, ale divili by ses jak to někdy dopadá: někdo uvidí, že za náma jde třeba fotograf a taxe tam chce dostat taky ... zrovna v sobotu v Kopřivnici kolegovi z kapely, co tam hrála s náma, někdo ukradl během chvilky kytaru za 20 tisíc :-/. To se pak nedivím, že pořadatelé do zákulisí nikoho nechtějí pouštět. Tož asi tak ...

Peťa: Ahoj. Rádi bysme zase zahráli v Golemu, tak uvidíme jestli až na jaře nebo se podaří ještě něco na podzim. Zlínskej kraj ale teď dostal docela velkou Pangeo-dávku, tak nevím nevím.

jméno: hele anonyme, to je slušnost se podepsat, ne? Asi tu ten uličník bude někde jinde, než u kapely ;-) Praha to s veřejnými koncerty nás moraváků zrovna moc nepřehání, ale zase tam bývá hodně privátních a firemních akcí, taxi nás pozvi a zahrajem Ti :-D ... no, to byl spíš vtip, ale pokud bysme něco měli na odpoledne, tak můžeme zkusit se na večer vetřít do Rock Café, už jsme tam hráli víckrát ...

jméno: 27.8.2006 15:37

Tě buch, uličníci,

tož kdy už konečně pro nás zaplejete v Prazičce? :-D

Peťa 25.8.2006 23:47

Ahoj Pangeo :-) Minule jsem vám psala, že se těším, až budete mít koncert ve Zlíně, ale bohužel mi to jaksi nevyšlo, tak doufám, že tam v blízké době plánujete další cestu...... ;-) Už se totiž nemůžu dočkat.... Zatím se mějte pěkně a určitě přijeďte!

Radek Janík 24.8.2006 01:11

PS: pokud by byla možnost, účastnit se koncertu od samého začátku a to i včetně zákulisí, byla by to třešnička na dortu. To už bych chtěl asi ale moc....... No, mail kdyžtak máte. Tak hola.

Radek Janík 24.8.2006 00:59

Pánové, strašně moc díky za gesto, které jste udělali na Litovelských pivních slavnostech. Jsem ten, se kterým jste se na konci fotili. Celý Váš koncert je skvělý zážitek. Moc dík. Snad se mi podaří, dostat se na Vás do Zlína.Moc super,, a ať Vám to strašně dlouho šlape minimálně tak, jako v Litovli.

Petula 28.7.2006 15:12

No to je samej Zlín Olomouc CHomutov a co tak třeba Zábřeh.Já vím,že si musíte počkat až vás někdo pozve-jenomže,když ono to v rádiu není vono není to ta Pangea kterou znám naživo.Vlastně vůbec to není ta Pangea,protože je to vlastně Beatles a ne Pangea no co víc k tomu říct víc než,že se budu zase těšit v Zábřeze a doufat,že zase brzy přijedete. ;-) :-( :-( :-(hm :-( :-( :-( ;-) :-)

Katka 23.7.2006 22:46

Ahojte Pangeaci :-)
Jak užíváte prázdnin? Já se chystám na váš koncert ve Zlíně a už se tam mooc těším ;-) Poprvé jsem vás viděla v olomouci (byla jsem tam se sborem) a moc se mi líbilo, jak jste hráli a taky jak jste komunikovali s publikem atd. Jenom doufám, že toto není poslední koncert ve Zlíně a že přijedete brzy zase. mějte se pěkně ;-)

802 příspěvků    <<  11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 >>