PANGEA - The Beatles Revival Band

Tribute to The Beatles

VZKAZY


najdi:
801 příspěvků     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >>

Kiro 4.7.2005 13:47

Nazdar kluci, este raz diky za ten koncert na Tomkach. Boli ste skveli...
Aj zvuk Vam urobili dobry, takze sa nam vsetkym moc pacilo...
Majte sa pekne a hlavne vela hrajte...
CAFFF

P+J 21.6.2005 11:11

Ahoj vy kluci ušatí ...

... až budou 'Teplouši' mimo respubliku, tak byste mohli zaplet třeba i f Praze, ne? :-D ... vy kluci ušatí :o)))

Zlata 18.6.2005 19:39

Všichni provozujeme mantru a pod pláštěm noci se chodíme dívat na program Rock Café, jestli náhodou to už nepřišlo... :)))))))))))) :-) ;-)

Luke_bunda 16.6.2005 15:19

Přimlouvám se za brzkej koncert v Praze! :)

Měj te se a ať Vám to šlape, Luke

hm 8.6.2005 08:16

Má pravdu :-)

Petr-Pangea 7.6.2005 12:32

Tak trochu se to pokusím přiblížit - bylo to prostě úžasný, skvělý, super, boží, nejvíc.
Je to fakt borec. ;-)

Hanka 7.6.2005 08:07

Nejspíš se vás na to už někdo ptal ale přece...byli jste na koncertě Paula?
Můžete to trochu příblížit nám co jsme tam nebyli... Dík ;-)

Zlata 4.6.2005 16:12

DDT: Hele, ber to takhle: Ten blog je více méně osobní stránka, já nepředpokládám, že to někdo čte. (Protože jsou to pěkný kraviny :)) A stim názvem jsem nechtěla, aby když si nějaká Vaše grupies hodí do vyhledavače Váš název a vykoukne na ní můj odkaz.....Tak tak. Pak si tam někdo hodil Basketles.....a tak přepokládám si to vyštrachat Ty :)

My víme, že jste na P. :) Jo, já zapomínám, že tu máte ty smajlíky...

Jirka-Pangea 3.6.2005 18:14

Tereza: komentáře jsem dřív psal jako Zážitky z koncertů, teď už na to bohužel nezbývá moc času (chystáme překvapení nejen na stránkách!), tak aspoň občas něco napíšu do Novinek :-). Novinky o Beatles jsou třeba na www.brouci.com nebo v Beatlemánii.

Zuzana: Možná o prázdninách nebo spíš na podzim. Je hodně rockových festivalů, takže lidičky víc jezdí na vícedenní akce. Kluby a kulturáky začnou až od září. Sleduj koncerty. Na soukromé akce bohužel 'hosty' brát nemůžeme, víš? ;-) Dík za chválu, vy zase skvěle fandíte :-D

Hanka: Díky za připomínku, osobní stránky jsou v plánu ... zatím jsme se nesjednotili, jestli to někdo napíše o nás na základě 'interview' nebo si to každej napíšeme sám. Hmmm, pošli na náš Email seznam otázek, co by tam mělo být a my se nad tím zamyslíme.
Natolik komerční nejsme, abysme stihli vydat i placky a nášivky. Musíš se spokojit s Beatles. Plakáty by snad mohly být za babku na koncertech (i s podpisama, když nás chytíš).
Ohledně efektů snad odpoví Johnny ...
Mějte se krásně a díky za příspěvky. JZ,Pangea.

Hanka 3.6.2005 09:34

takže k novým stránkám: bylo by možno přidat vaše osobní vizitky = co každý z vás poslouchá...atd. takový mini dotazníček. toť vše k tomuto
neprodáváte náhodou nějaké placky nebo nášivky s vaším názvem? a co plakát?
Jo jaké boostery a jiné zkreslovače zvuku používali Beatles na Abbey Road? You never give me your money a Sun King má fakt úúúžasný zvuk. Tak zatím papa
;-) ;-)

zuzana 2.6.2005 10:14

ahoj, už strašně dlouho ste nehráli někde v rc, nebo někde v klubu v praze, až teď sem viděla, že hrajete v hotelu hilton, ale to je soukromá akce, nemohli byste prosim dostat mě a kámošku jako náký VIP hosty?Chovali bysme se fakt slušně, strašně moc dobře hrajete a moc vás milujeme. Ahoj a mějte se ;-) :-)

Tereza 27.5.2005 13:12

Současné stránky jsou cool, líbí se mi komentáře k jednotlivým akcím,na kterých jste hráli, myslím,že je zajímavé vědět, jak to vidíte vy z pódia...Myslím, že těmto stránkám nic nechybí, napadlo mě třeba přidat nějaké novinky o Beatles a tak,ale takových webů a pořadů je dost, takže asi nic.. ;-)

Jirka-Pangea 24.5.2005 12:59

Ahoj Hansi,
drž ji pevně a nepouštěj! Ať se nerozbije, to by nám bylo líto. Díky a těším se na setkání.

Chystáme další změnu designu našich stránek. Pokud máte nějaké nápady, co by tam mělo být přidáno nebo naopak co je zbytečné, napište nám sem do vzkazníku nebo na E-mail. Také jaký máte názor na současné grafické ztvárnění stránek a na jejich funkčnost. Děkujeme předem za vaše pozitivní i negativní názory ... :-)

801 příspěvků     1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >>